26 Nisan 2013

Aktif İleti Kart Tesliminde Sorun!

Akbank ile ilgili bir kredi kartı gönderildi adıma , , fakat 20 gün geçmesine rağmen Aktif İleti kendi yaptığı işten bir haber. daha önce de başıma geldiği için hemen bankamı aradım . . dedim aktif ileti yine aktifliğini yapıyor. hemen acil diye not düşelim dedi 2-3 gün içinde gelir yine 15 gün geçti tekrar aradım iptal edelim dedim. dedi ki Akif İletinin müş. hiz. numarasını verelim.

Dedim ki o numara sadece ev mi iş mi adresine gelmesini tercih edeceğiniz bir numara. . haklısınız dedi. . ve koca Akbank bile çaresiz kalınca dedim tamam bekleyelim. . fakat banka şikayet kaydı alabiliyor. Aktif İletiye yaptırım yapabilir . . zaten bu zihniyetin bi kaç yılı kalmış, yeni bi oluşum.

Savaş 59 Okunma

Cevaplar

  • Savaş 26 Nisan 2013

    hala kartım gelmedi, ben saat 17:30 da işe gidiyorum..iş adresime getirebilirmisiniz.. biliyorum yeri burası değil ama sizin yeterli bir müşteri hiz. numarnız olmadığı için mecbur kaldım

  • Aktif İleti Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İldeş Kartınız şuan kurye üzerinde sahada gözükmektedir.En kısa süre içerisinde tarafınıza teslimi sağlanacaktır. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön