Aktif İleti Kart Teslimatım Yapılmadı!

İsmail Sait A. |

Gönderi numaram 530660004371 olan kartım, Banka veya kurye firmasının hatasından dolayı 30 günden fazladır bana ulaşmadı 10 gün önce tekrar talep girdim henüz bir bilgi yok. Doğal telefonla ulaşım sağlayamadığım için iletişim kurmak oldukça zor.

Lütfen kısa sürede teslim edilmesi veya benim elden alabilceğim bir teslimat şubenize yönlendirmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Sait A.
  21 Haziran
  14:45

  Firmanin sanki merdiven alti gibi olmasi hicbir sekilde muhattap bulamayip bilgi alinamamasi ve ozellikle kurye asamalarinda genel tabir kullanmalari kotu, fakat kurye personeli hem yaklasimi hemde konusmasi sicak!

 • İsmail Sait A.
  25 Mart
  16:27

  Merhabalar, Dagitim suresi ne kadarlik bir suredir?

  Neden kapali bir kutu gibi hizmet veriyorsunuz? Kartiniz istanbul ana dagitim merkezinde yarin teslimata cikilcak gibi bir tabir yerine genel bir cumle kurmanizin amaci nedir?

  Ben Dagitim suresi icinde oldugunu degil, Ben kartimin bankadan teslim alindimi? Kuryeye verildimi? veya suan bekletiliyormu bunu merak ediyorum...

 • 25 Mart
  16:24

  SN.ALPAGU

  Gönderiniz bankanız tarafından teslim edilmesi için farklı bir adrese yönlendirilmesi yapılmıştır.İlgili adrese yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile kartınız teslim edilememiş ve farklı acentemize yönlendirilmiştir.Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde bulunmakta olup, talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla.