Aktif İleti Kapalı Kutu!

İsmail A. |

Kart başvurusunda bulunurken ev adresimi seçtim. Ardından kartım onaylandı ve gelen mesaj "Akbank gönderiniz adres yetersizliği sebebi ile teslim edilemedi. Gönderi no: 2289420163 Dağıtıcı GSM: 53330225**" Gsm no var ama cevap veren yok.

Akbank müşteri hizmetlerine bağlandığımda çarşambaya kadar ev adresinize teslim edilecektir söylendi. Bugünde geçti hala gelişme yok. Hafta sonundan itibaren 1 ay yurt dışında olacağım bunu da belirttim hala ne dönen oldu ne kartı getiren.

Bunun sorumlusu Aktif İleti kadar Akbank'tır. Böyle kuryelerle çalışmayınız. Yarın kart bana teslim edilmezse kartı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  31 Ocak
  00:52

  ben gün istiyorum.. kapalı kutu bir sistem.. kime sorsam taşındı el değiştirdi diye dönüyor haberleriniz... muhattap olacağımız bir müşteri temsilciniz dahi yok.. sıradan cevaplar bizi memnun bırakmıyor farkında olursanız sevinirim.

 • 30 Ocak
  13:42

  SN.AHMETOĞLU

  Gönderiniz ilk olarak İstanbul adresinize yönlendirilmiştir.Trabzon adresinize istinaden kartınız sevk sürecinde bulunmaktadır.Sevk sürecinin ardından talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla.