05 Şubat 2014

Aktif İleti İn misin Cin misin?

2 hafta önce yapmış olduğum BJK Bonus kart başvurum 2 dakika içerisinde onaylanmasına rağmen kartım hala elime ulaşabilmiş değil. Bankanın ise Aktif İleti ile çalıştığını öğrendim. Sizinle iletişime geçmek için internette telefon numaranızı ararken birde ne göreyim hakkınızda binlerce şikayet ve bir sürü mağdur ettiğiniz insanlar. Açıkçası yaşayacaklarımı görür gibi oldum.

Yahu kardeşim koskoca Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası vs. sizin gibi vasat bir kurye şirketiyle nasıl çalışır anlamış değilim! Ya siz kuryelik nasıl yapılır hakikaten bilmiyorsunuz. Ne iletişime geçebiliyoruz ne de muhatap bulabiliyoruz kendimize. İn misiniz cin mi? Ne gizemli kurye şirketi arkadaş!

Madem Garanti ve Yapı Kredi Bankası'nın işlerini yapıyorsunuz kendinize adam akıllı bir iletişim numarası alsanıza. Sitenizden adım ve soyadımla bilgi bile alamıyorum. Madem hiçbir yerden ulaşamıyoruz şansımızı buradan deneyelim.

İsmim İrfan Doğan Ö.. Gelecek olan kart BJK Bonus, nerede ve ne zaman gelir? Kargo numaram ne? Bu mesajı okursanız eğer kartım gelmek üzereyse 3 kere dumanla gelmeyecekse sizi uğraştırmak istiyoruz diyorsanız 5 kere dumanla haber verin çünkü size ulaşmak hakikaten mümkün değil.

İrfan 43 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi05 Şubat 2014

    SN.ÖZÇELİK Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön