12 Şubat 2014

Aktif İleti İl Temsilcilerinin Müşterilere Kaba Davranışları!

İzinli olduğum için Eskişehir Aktif İleti'de ki kurye teslimatını gerçekleştiremedi. Bir SMS aldım gönderi ile ilgili ve o numarayı aradım. Karşıdaki hanımefendi yakından ilgilendi. İsterseniz gönderinizi buradan alabilirsiniz dedi ve adresi verdi, teslimata çıkmasın gönderim not alın yarın gelip alayım dedim.

Gittim bir kadın çalışan aa gönderiniz şu anda teslimat için kurye de dedi! Ne yapacağız peki dedim yine gelirsiniz dedi bey olan. Peşinde dolaşacak mıyım böyle dedim. Geri göndeririz, biz burada normalde teslimat yapmıyoruz dedi. Anladım da gelin alın diyen sizsiniz dedim. Çıkın dedi, sinirlendim. Bağırdım ben de ama arkamdan hakaretin bini bir para.

Beyin ismini alamadım.
Hala elim ayağım titriyor...

Ender 345 Okunma

Cevaplar

  • Ender 13 Şubat 2014

    Şimdi aklıma geldi de araştırdığınız da!!! o işhanı'nın çaycısı filan var,komşu ofisler onlara da sorun..Şahit olarak yani... ;) Neyse ben hala izinliyim, umarım personeliniz elemanı bulamadık diye gönderiyi iade etmez @Garanti 'ye...Etmez değil mi,eder mi?? Yok etmez etmez... O kadar da değildir artık...

  • Aktif İleti Temsilcisi12 Şubat 2014

    SN.YAVUZ İletmiş olduğunuz konu ile ilgili bölge yönetimimiz araştırma yapmaktadır.Araştırma sonucunu tarafınız ile paylaşıyor olacağız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön