29 Mart 2013

Aktif İleti İade-Alıcı Adreste Tanınmıyor!

Ben Zeytinburnu Belediyesine Bağlı AKDEM / Engelliler Merkezi çalışanıyım. Garanti Bankasından adıma gönderilen iletiyi iş adresime istedim ve bankadan adres teyiti yaptırdım ancak bu yüksek zekalı kurye arkadaş iş yerime gelmeden Alıcı Adreste Tanınmıyor demiş. Nereye kime nasıl şikayet edileceğini kiminle nasıl görüşüleceğini kimse bilmiyor.

Ne bir müşteri temsilcisi ne de bir muhattap var. Kimin malını kimden kaçırıyorlar? Kendi işlemlerimiz için kendi isteğimizle rezil oluyoruz. İşlemlerimin gecikmesine mi yanayım, aksaklıktan yaşadığım strese mi yanayım. Bu Aktif İleti denilen kurye kurumundan karşıma muhatap arıyorum.

Ali 120 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi29 Mart 2013

    SN.YAYLA Gönderiniz aşağıda ki bilgiler ile başlayan adresinize yönlendirilmiştir.Belirtmiş olduğunu adres bilgisi tarafımıza yeni ulaşmıştır.Acente değişikliği sonrası talebiniz en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. ADRES:TEYFİKBEY MAH. YEL DEĞİRMENİ .... Saygılarımızla.

  • Aktif İleti Temsilcisi29 Mart 2013

    SN.,YAYLA Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön