22 Nisan 2013

Aktif İleti Hem Kartımı Teslim Etmiyor Hem De Çağrı Merkezine Ulaşamıyorum!

Akbank 1 hafta önce Axess kartımın basıldığı mesajını gönderdikten sonra kredi kartım aynı gün kuryeye teslim edilmiş. Ancak Aktif İleti bir türlü kartımı teslim edemiyor. Önceden de birçok kez benzer sıkıntılar yaşadığım firmanın ne çağrı merkezinize ulaşabiliyorum ne de internet sitesi sorgulamadan "Dağıtımda - Kurye Üzerinde" dışında bir bilgi alabiliyorum. Acil bir isim olduğundan aceleyle istediğim kredi kartı Aktif İleti yüzünden biraz daha geç kaldığı taktirde geldiğinde teslim almayacağım.

Hikmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet29 Nisan 2013

    Yukarıda da görüldüğü üzere gönderi numaramı firmaya vereli 1 hafta oldu ancak hala arayan soran yok ve kredi kartımı acil birçok işimde kullanamadım! Artık Aktif İleti firmasını değil de bu firmayla aynı sorunları yaşayan birçok insan olmasına rağmen hala bu kurye hizmetini kullananan Akbank'ı suçluyorum!

  • Aktif İleti Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Vapur Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Vapur Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön