19 Mart 2013

Aktif İleti Haftalardır Teslimat Yapılmıyor!

1997220223 gönderi nolu kredi kartım haftalardır teslim edilmiyor, web sitesinde ziyaret edildi, tekrar gidilecek yazıyor. Ne gelen oldu ne giden. Böyle kurumsal firma mı olur ya, firmanın muhatabı yok, karşınıza çıkacak adam yok. Böyle bir mantık olabilir mi.

Aktif İleti sanırım bu kadar şikayete cevap verebilecek eleman bulamadığından dolayı tüm iletişim yollarını kapatma yoluna gitmişler. Bu kadar şikayeti bankalar görmüyorlar mı? Umarım bankalar bir an önce aktif'le çalışmaktan vazgeçip , aklı başında bir kurye şirketiyle anlaşırlar.

Bu Aktif İleti gazete dağıtmış olsaydı, pazartesinin gazetesini ancak cumaya getirirlerdi.

İhsan 27 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 26 Mart 2013

    Dağıtım Süresi İçerisinde Dediğinizin Üzerinden 1 Hafta Geçti,Halamı Gecikme Yok? Acentanıza Uzaklığım 4 Km Diyorum Türkiyenin En Becerikli Dağıtım Firması AKTİF İLETİ. Suç Sizin Gibi Firmalarla Çalışanlarda. Aktif İletinin Tek İletişim Kanalı Şikayetvar.com Nasıl bir Firma Olduğunuzu Otursun Patronunuz Düşünsün.(Düşüneceğini Zannetmiyorum ya Neyse :) )

  • İhsan 23 Mart 2013

    Gönderim Hala Elime Ulaşmadı. Acentanıza Uzaklığım 4 KM Kadar.Getirseler Bile Getirdikleriyle Kalacaklar İade Nedenine Firmanızın Berbat Teslimat Süreleri Diyede Bankama Not Düşüceğim.Pek Umrunuzda Değil Ama Ben Yinede Belirteyim.

  • Aktif İleti Temsilcisi19 Mart 2013

    SN.İLERİ Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde olup , bir gecikmesi bulunmamaktadır.Talebiniz acentemiz ile paylaşılmıştır, en kısa süre içerisinde tekrar adresinize yönlendirilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön