11 Eylül 2013

Aktif İleti Geç Teslimat Yapıyor!

Çoğu bankalar ve özel kuruluşlarla anlaşmalı olup; gönderi hizmetleri sunmaya çalışan ama bunu bir türlü düzgün bir şekilde başaramıyor. 1,5 aydır kredi kartımı ulaştıracaklar ama nerede. Garanti Bankasını arıyorum yönlendirme işlemleri yaptık diyor. Aktif İletinin sitesini ziyaret ediyorum farklı bir adres çıkıyor.

Aktif İleti'ye ulaşabilecek bir telefon numarası bile yok. Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri olmayan bir firma. Sadece yanlış bilgiler içeren bir web sitesi var. İletişim formunu doldurup göndersek de fayda etmiyor. Okunmadan silindiğine dair bahse girerim. 3 hafta oldu o iletişim formunu doldurup göndereli ama cevap yok.

Faruk 309 Okunma

Cevaplar

 • Faruk 11 Ekim 2013

  Hani nerde Aktif ileti müşteri hizmetleri ? Bakın bugün 11 Ekim bu şikayeti oluşturduğum tarih ise 11 Eylül.. Üzerinden tam 1 ay geçmiş ama çözüme ulaştık mı hayır ! ? Adamlar Marsa koloni kuruyorlar siz bir zarfı ev adresime gönderemiyorsunuz ! Ne diyim ki şu saatten sonra ne desem boş. Bundan sonra çalışacağım Bankalara öncelikle sizinle çalışıp çalışmadıklarını soracağım, eğer ki sizinle çalışıyorlarsa bende o bankalarla çalışmayacağım. Sizin gibi gereksiz bir firmayla çalışan bankada gereksiz olur çünkü.

 • Faruk 02 Ekim 2013

  Gereksiz bir firma, yaptığı hiçbir iş doğru değil.

 • Faruk 11 Eylül 2013

  bu yazıda devrik cümle olmasının nedeni sikayetvar.com editöründen kaynaklanmaktadır. Ben böyle devrik cümle kurmadım.

 • Faruk 11 Eylül 2013

  Sorunda bu ya bunu anlatamıyorum ne size ne bankaya. Ya kardeşim ben o adreste hiç oturmadım o adreste ikamet etmiyorum'! Maltepe İstanbul benim ikamet ettiğim adres budur ama siz niye hala Burdur Bucak'a göndermeye çalışıyorsunuz ?

 • Aktif İleti Temsilcisi11 Eylül 2013

  SNTOPRAK Gönderinizin teslimi için iletilen adresiniz aşağıda ki gibidir.Gönderiniz için ilk adrese ziyaret yapılmış ve tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile kartınız genel merkezimize yönlendirilmiştir.Kartınız dağıtım süresi içerisinde olup,bir gecikmesi bulunmamaktadır.Talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. YETMİŞ EVLER MAH. TOKİ KONUTLARI Y** BLOK 15300 BUCAK BURDUR Saygılarımızla.

 • Aktif İleti Temsilcisi11 Eylül 2013

  SN.TOPRAK Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön