29 Ağustos 2013

Aktif İleti Finansbank Kredi Kartım Gelmiyor!

Finansbank'tan gönderilen 651633018916 barkod nolu kredi kartı gönderisi acil olmasına rağmen kaç gündür elime ulaşmıyor. Kartın nerede olduğunu da öğrenemiyorum.Aktif ileti sitesinde doldurduğum forma da geri dönüş olmadı. Acil şekilde bilgi verilmesini ve kartımın ulaştırılmasını rica ediyorum.

Tajdin 48 Okunma

Cevaplar

 • Tajdin 04 Eylül 2013

  Adres orası ama yönlendirme izmire yapılmış.Neden 12 gündür kart kütahyada bekliyor hala ne zaman gönderilecek izmire?İzmire bir an önce gönderilsin lütfen acil lazım kart

 • Aktif İleti Temsilcisi04 Eylül 2013

  SN.SAYIN Tarafımızdaki data bilgileriniz aşağıda ki gibi verilmiştir, Adres1 : Is YENİ SAYIN MÜH İNŞ TAŞ MAD SAN VE TİC LTÜGSAŞ KARŞISI/ YILDIZ ENTEGRE NO 9 43100 MERKEZ KÜTAHYA Adres2 : Ev TÜGSAŞ KARŞISI/ YILDIZ ENTEGRE NO 9 43100 MERKEZ KÜTAHYA Saygılarımızla.

 • Tajdin 03 Eylül 2013

  Adres değişikliği yapılmadı kredi kartı ilk başta izmir adresine yönlendirilmişti zaten aktif ileti neden kartı kütahya'ya gönderdi?Adres yönlendirmesi olmasına rağmen kart 10 gündür kütahyada bekliyor acil olarak izmire gönderilmesini rica ediyorum.Mağduriyetimi giderin lütfen.

 • Aktif İleti Temsilcisi02 Eylül 2013

  SN.SAYIN Gönderiniz adres değişikliği nedeni ile sevk sürecinde bulunmaktadır.Güncel acentesine ulaşmasının ardından talebiniz en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön