Aktif İleti Bir Türlü Ulaştırılamayan Gönderim!

Tahir İ. |

Hiçbir şekilde iletişim kurulamayan Aktif İleti beni mağdur etti ve buna devam ediyor. 11.04.2014 tarihli Garanti Bankası Paracard başvurum halen iş yeri adresime ulaştırılmadı. Kendilerine gönderi sorgulamadan bilgi vermeleri için attığım mesaja geri de dönmüyorlar. Yetkililerin biran önce benimle iletişime geçmelerini istiyorum.

Gönderi Takip No: 541030013840

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahir İ.
  09 Mayıs
  11:19

  İlgili firma şikayetimin üzerinden bile bu kadar zaman geçmesine rağmen ne sorunumu çözmüş nede bana ulaşma zahmetine girmemiştir. Benim onlarla iletişime geçebileceğim bir telefonlarının bile olmayışı arı bir soru işareti. Sorunumun çözümü konusunda firma ile sizin iletişim kurma durumunuz varsa bana yardımcı olmanızı rica ederim.

  Teşekkürler

 • Tahir İ.
  06 Mayıs
  21:51

  Çözüm adına firma hiçbir harekete geçmemiş olup gönderim yaklaşık bir ay geçmesine rağmen elime geçmemiştir.

 • Tahir İ.
  06 Mayıs
  21:49

  Sayın Yetkili,

  Talebimi ilettiğinizi belirttiğiniz acenteniz henüz iletişime geçmemiştir. Benim mağduriyetimin devam ediyor olması ve bir iletişim kurma zahmeti dahi gösterilmemesi firmanızın ciddiyetini gösteriyor. Acaba daha ne kadar zaman geçmesi gerekiyor. Diğer benzer firmalar 1 günde adrese teslimat yaparken sizin bu kadar ciddiyetsiz olmanız kabul edilebilir değildir. Biran önce insanları ciddiye alıp sıkıntı yaşadıklarını ve buna sizin sebep olduğunuzu görmeniz gerekmektedir.

  Gönderi Takip No: 541030013840

 • 05 Mayıs
  16:31

  SN:İNCE

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla