03 Eylül 2013

Aktif İleti Bir Aydır Gelmeyen Kargo!

1 ay önce yola çıkmış kredi kartım, acil ihtiyacım olmasına ve banka aracılığı ile gönderime acil notu düşülmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Firma adına yetkili kimseye de ulaşamadığımdan mağdur bir şekilde bekliyorum. Gönderi no: 3400264439788. 2 gün içinde elime ulaşmadığı takdirde yasal yollarla hakkımı arayacağımı beyan ederim.

Osman 70 Okunma

Cevaplar

  • Osman09 Eylül 2013

    Cuma günü belirtilen adreste bulunmama rağmen; telefonuma gelen "kargonuz adresinizde bulunmamanız sebebiyle teslim edilmemiştir" mesajı ile hakkınızda yapılan olumsuz yorumların ne denli haklı olduğunu daha iyi anladım. Artık kargomu sizden beklemek yerine bankaya teslimini istedim. Gecikmenizin yanına gidilmeyen adrese gidilmiş gibi göstermeniz hangi ticari ahlaka sığıyor bilemiyorum.

  • Aktif İleti Temsilcisi03 Eylül 2013

    SN.BOYACI Gönderiniz için ilk adresinize yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile gönderiniz teslim edilememiştir.Kartınız ikinci adresinize istinaden farklı bir acentemize yönlendirilmiştir.Tekrar talep etmiş olduğunuz adresinize teslimi için gönderiniz yeniden acente değişikliği gerçekleştirecek olup, güncel acentesine ulaşmasının ardından talebiniz en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön