Aktif İleti Başaramıyorsunuz Yapmayın Bu İşi!

İbrahim P. |

Bundan yaklaşık 1 ay önce Finansbank'tan banka hesap kartımın yenilenmesi için talepte bulundum. 10 gün önce felan artık niye gelmedi diye bankayı aradığımda kartımın Aktif İleti kuryede olduğu söylendi.

Kuryeyi arıyorum kadının biri çıkıyor, diyor gönderiniz hangi adrese gönderilsin, Allah aşkına bu nasıl müşteri hizmetleri? Ben niye sadece adres değişikliği yada adres teyidi için müşteri hizmetlerini arayayım ki? Müşteri hizmetleri dediğin her türlü soruya cevap vermesi için kullanılan bir birim değil midir?

İnternetten araştırdığımda 100 kişiden 99'u sizden şikayetçi arkanızdan bela okuyor bu işi beceremiyorsanız yapmayın yani bunu akıl edemiyor musunuz? Ne yapın ne edin şu kartı artık ulaştırın bana.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  17:55

  SN:POLAT

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla

 • 03 Ocak
  17:33

  SN.POLAT

  Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz.

  Saygılarımızla.