01 Mayıs 2013

Aktif İleti Banka Kartımı 1 Haftada Bastı Gönderdi Aktif Kurye 2 Haftada Getiremedi!

2060880278 gönderi numarasına sahip garanti bankası kredi kartım 2 haftadır elime ulaşmadı. Sorgulama yaptığımda adreste bulunamadı yazıyor. Bu nasıl hizmet anlayışı anlamıyorum. Saatlerce uğraşıp tek muhatap bulamadım. Bir kaç kişiyi telefon başına dikip sorunları çözmek bu kadar mı zor geliyor? bu kadar insanı neden mağdur ediyorsunuz? Düğün yapacağım mobilya almak için kredi kartı başvurusu yaptım sizin yüzünüzden mağdurum. Lütfen artık ilgilenin.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 03 Mayıs 2013

  kartım bugün geldi. yardımcı olduğunuz için teşekkürler. fırma keşke sikayetvar.com için eleman çalıştıracağına telefonlarla ilgilenecek müşteri hizmetleri elemanı istihdam etmiş olsaydı da işi diğer kulağımızı tutarak yapmasaydık!

 • Aktif İleti Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Karataş Acentemiz kartınızı teslim etmeden önce sizi arayıp adresinizi teyit edecektir. Bilgilerinize.

 • Ahmet 02 Mayıs 2013

  acentaya ulaşıp adresteki eksikliği düzeltmem gerekiyor. acentaya iletmeniz yeterli değil acenta beni aramalı yada benim acentaya ulaşmam lazım. ne telefonları açıyorlar ne arayıp burada bir eksiklik var diye soruyorlar. lütfen yardımcı olun. bana ulaşmaları gerekiyor.

 • Aktif İleti Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Karataş Konuyu acentemize ilettik.En kısa süre içinde kartınızın tarafınıza teslimatı sağlanacaktır. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön