Aktif İleti Bahane Olarak Adreste Yok Dedi!

Can S. |

3 eylül 2013 te kartınız adrese yollanmıştır dendi. Daha sonra ne bir sms ne bir yazı. Fakat iletiyi kontrol ettirdiğimde adreste bulunamadı denmekteydi. Böyle bir ihtimal dahi yok. 8133970841 şimdi ikinci talebim sonrası dağıtım bölgesinde denmekte ancak ne yaparsam yapayım ne mail olarak dönüş oluyor ne telefon ile.

Bu kadar duyarsız ve sorumsuz bir firma ile karşılaşmadım. 8133970841 numaralı iletim hakkında artık bir şey yapılmasını ondan önce tarafıma bir şekilde ulaşılmasını istiyorum.

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can S.
  10 Ekim
  00:18

  Gönderinizin Son Durumu : Ziyaret Edildi - Tekrar Gidilecek

  bunun ne anlama geldigini aciklayacak biri var mi acaba ? gunlerdir kuryede yaziyordu simdi bu yaziyor. evden hic ayrilmadim ne bir sms ne bir telefon ne bir kagit ileti herhangi bir sey ? ilk sikayetim evde olmama ragmen yok demenizken bu nedir ? gelin verin artik sunu ayip ya

 • Can S.
  09 Ekim
  10:35

  teslimati yapmiyorsaniz da kuryenin bu ustundekilerle yaptigini soyler misiniz. tekirdagdaki deponuza gittim tasindi dediler yeni yere gittim tasindi dediler en son yeri bulamadim tekirdagin en ucra kosesinde bir yere saklanmis kalmissiniz. en kisa surede cozulcek diyorsunuz ama tabiki bir gelisme yok. standart fix mesajlar atarak insanlarla dalga gecmeyi birakin.

 • Can S.
  07 Ekim
  17:34

  dagitimda-kurye uzerinde denmekte hala. ben anlamiyorum kurye uzerindeyse neden hala ulasmiyor gelmiyor. onlarca kez mesaj attim tek bir geri donus olmadi. cok acil oldugu icin evden adimimi atamiyorum insallah kuryeniz uzerinde tasimaktan vazgecer ve getirir.

 • 07 Ekim
  10:34

  SN:SEVİNÇ

  Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla