05 Nisan 2013

Aktif İleti Adresime Kimse Gelmedi!

Garanti Bankası üzerinden talep etmiş olduğum kredi kartı ile alakalı olarak tarafıma yollanılması gereken kartım henüz elime ulaşmamıştır. Banka ile görüştüğümde adreste olmadığım notu düşülmüş ancak hem adresteydim, hemde burası bir site olduğundan olmasam dahi güvenlik görevlisi site yetkilisidir oraya bırakılabilirdi güvenlik görevlisi öğle birinin gelmediğini söyledi ve kameralardan ispatlayabilirim

Kısacası adrese gelinmemesine rağmen, kişi adreste bulunamamıştır şeklinde sistemlerine not düşmüşlerdir. Burada ya kurye üşenip yeter bu kadar diyip elinde kalan diğer şevkleri için bu notu düşüyor ya da Aktif İleti firması çalışmalarında iyi değil şikayetimi yüksek mertebelere ileteceğim

Serhat 125 Okunma

Cevaplar

 • Serhat 14 Nisan 2013

  Arkadaşlar hala bekliyorum 1 ay oldu yahu lütfen diye diye ağzımda tüy bitti nerde benim kargom ?

 • Aktif İleti Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Belen Gönderiniz daha önce bankanın bize ilettiği adres olan Samsun-Bafra adresinde bulunmaktadır.En kısa süre içinde talimat adresiniz olan Antalya'ya teslimatı yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Serhat 09 Nisan 2013

  Arkadaşlar hala cevap bekliyorum ? Lütfen dönüş yapınız bildiriniz kargom nerede ? yalvarıyorum size.

 • Serhat 08 Nisan 2013

  arkadaşlar hala beklemedeyim bugünde gelmicek mi ? ne zaman gelicek dağıtım bölgesinde dediniz bekliyorum hala

 • Serhat 08 Nisan 2013

  antalya bölgesine yönlendirildi bankayı aradığımda banka antalya dağıtım bölgesinde diyor bana aktif iletiye ulaşınız diyor lütfen bana ulaşabileceğim 1 telefon numarası veirr misiniz ?

 • Aktif İleti Temsilcisi08 Nisan 2013

  SN.BELEN Gönderiniz ilk olarak Samsun bölgesinde bulunan adresinize yönlendirilmiştir.Gönderiniz acente değişikliği nedeni ile sevk sürecinde bulunmaktadır.Güncel acentesine ulaşmasının ardından talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

 • Aktif İleti Temsilcisi05 Nisan 2013

  SN.,BELEN Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön