29 Mart 2013

Aktif İleti Adrese Uğramadan Adreste Yok İade!

24 Saat evdeyiz nasıl olur da gelir evde bulamazsınız anlamak mümkün değil. Bu ilk değil daha önce de aktif iletideki iki kartımın elime ulaşması aylar sürdü Gaziantepteki dağıtıcılarınız dağıtım falan yapmıyor büroda oturup ulaşılamadı diye uyduruyorlar. Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin. Bundan önceki iki dağıtımın birinde banka Antepte olmayan bir adres girmiş sisteme dağıtıcı da adreste bulunamadı diye not düşmüş olmayan adreste.

İkinci de de okul adresi verdiğim bir dağıtımda da okul müdürü beni sınıfa bırakmadı dediler 3 defa gelmişler ama o okulda sınıfa isteyen herkes her dakika girebiliyor ama kuryeci girememiş ne hikmetse.

Aydın 47 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Gül Gönderiniz 08/04/2013 tarihinde bankanızın şubesine teslim edilmiştir. Saygılarımızla

 • Aydın 30 Nisan 2013

  aktif değil pasifiletisiniz 3 defa iletiyi iletememe konusunda dünya lideri olduğunuza şahit oldum inşallah 4.defa size işim düşmez.

 • Aktif İleti Temsilcisi29 Mart 2013

  SN:GÜL Gönderiniz size ulaşılamadığından dolayı iade birimindedir. konu ile ilgili Bankanız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede teslimat sağlanacaktır.. Saygılarımızla

 • Aktif İleti Temsilcisi29 Mart 2013

  SN.,GÜL Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön