13 Nisan 2013 #1739646

Aktif Yatırım Bankası Sürekli SMS Atıyor!

Yaklaşık 1 yıldır aktif bank diye bir bankayla uğraşmaktayım Türkiyede böyle bir bakanın olduğundan bile bir haberim. Banka varmı 1 senedir çepe msj atmaktadırlar . Krediniz çıktı krediniz onaylandı ve bugünde gelen bir msj aktaracağım buraya 120 tllik kredi borcunuzu ödemediğiniz takdirde yasal işlem başlatılacaktır diye ben 1 senedir bu bankayı aramaktan yoruldum çalık holding diye bir yere aitmiş bu banka. Defalarca yüzlerce aradım B** K**A**E** defalarca konuştum biz ilgili yerlere ulaştıracağız diyip kenara çekiliyorlar, ben bu konuda muzdaribim ama gerekli tüm yerlere şikayet edeceğimi bildiriyorum buradan, yaptıklar çok garip.

Banu 224 Okunma

Cevaplar

  • Banu08 Mayıs 2013

    şikayet falan çözülmemiştir. aktif bak ile 13,09,2013 tarihinde kişilk haklarıma saldırı aldı altında bir davada karşı karşıya geleceğimizi belirtiyorum.. bilgilerinize...

  • Aktif Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimizle görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla, Aktifbank

  • Banu16 Nisan 2013

    şimdi cevap olarakta şunu dıyecekler abonenin kendısıyle görüşüldü şikayeti ilgili yerlere iletildi bir yanlışlık oldugundan dolayı kendısıne bilgi verdık müşteriler karışmıştır.geregi yapılacaktır.bilgilerinize..diye bir cevap gelecek ama görünen o ki firmanın bütün maillere verdigi cevap aynıdır.. defalarca çözücez demelerine ragmen çözülememiştir. şikayetımı btk dahil tüm ilgili yerlere IBEM e kadar taşıyacagım bu davayıda kazanacagıma adım gibi eminim. yeter artık firma saygısız ve rahat vurdumduymaz,lakayt bir bankadır.adı sanı duyulmamış,çalık holdınge ait bilinmeyen bir bankadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön