21 Ekim 2016 #6749788

Aktif Bank Telefon Bankacılığı Çok Yetersiz

Telefon bankacılığını dün ve bugün sürekli aradım. Amacım internet bankacılığı şifresi oluşturmak. Ancak 3 defa müşteri temsilcisine bağlanabilmeme karşın, ilgili arkadaşlar ilgili birime aktarıyorum demesine karşın, yardımcı olabilen çıkmadı. Bankacılık ciddi bir iştir. Telefon bankacılığını ararken zaten tuşlama yaparak ilgili birimi seçiyorum. Tekrar tekrar insanlar başından savarcasına ana menüye aktarıyor ve ben şu an bile bekliyorum.


Tekrar biri çıkarsa o da ilgili birime aktarıyorum bahanesi ile ana menüye sallıyor.
İlgili birim dönüş yapmaz ise gerekli mercilere şikayette bulunmak zorunda kalacağım. Müşteriler sizin peşinizde koşmayacak veya ben çok basit bir işlemi yapabilmek için saatlerce telefonda kalmak zorunda kalmamalıyım. Ayrıca müşteri temsilcileriniz eğitimsiz ve etik değil. Bankanız yerlerde sürünüyor.

İlker 2.373 Okunma

Cevaplar

  • İlker24 Ekim 2016

    Sorun gecikmeli de olsa çözüldü. Netice itibariyle 1 saate yakın süre telefonda bekletildim ve bu da bir maliyet. Sorunum çözüldüğü için teşekkürler.

  • Aktif Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın ÖZCANLI ile 24 Ekim 2016 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.aktifbank.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3050 Aktif Bank Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

  • Aktif Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın ÖZCANLI Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.aktifbank.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3050 Aktif Bank Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön