Aktif Bank Ücret İadesi Ve Müşteri Temsilcisinin Üslubu!

Volkan S. |

Passolig web sitesi üzerinden Fenerbahçe banka kartı siparişinde bulundum ve kart hesabına maç bileti alabilmek için 210 TL EFT yaptım. Bileti alamadığım için Passolig banka kartı hesabımda olan 210 TL tutarındaki ücreti tekrar farklı bir hesabıma EFT ile aktarmak için önce Passolig müşteri temsilcisini aradım, beni 444 30 50 numaralı hattı aramam konusunda yönlendirdi. Aktif Bank müşteri hizmetlerini aradım ve karşıma E. hanım isminde bir bayan çıktı ve kendisine derdimi anlatmak istedikçe beni başından savmaya çalıştı. Ben ücretimin iadesini ya da farklı hesabıma aktarılmasını istiyorum. Bu konuda da yetkili biriyle görüşmek istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  09:54

  Müşterimiz ile 12/03/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Volkan S.
  11 Mart
  22:13

  Hiçbir şekilde 11 Mart 2015 tarihinde aranmadım. Aksine 11 Mart 2015 tarihinde bizzat müşteri temsilcisini aradım ve hattan düşürüldüm görüşmem devam ederken bir süre bekleyeceğim söylendi ve hattan düştüm. Görüştüğüm müşteri temsilcisi o gün içerisinde arandığıma dair bir bilgi iletmedi. Ben ücret iademin halen yapılmadığını ilettim ve bana talep oluşturduğunu söyledi. Ben günlerce beklemek ve günlerce aramak istemiyorum ücretim ne zaman iade edilecek diye. Lütfen bir an evvel ücretimi iade eder misiniz ücretin kesintisi hemen yapılıyor ancak iadesi için günlerce aramak peşinde koşmak gerekiyor neden.

 • Volkan S.
  11 Mart
  22:07

  Ücret iadesinin yapılacağına dair Pazartesi günü arandım ancak iade yapılınca tekrar aranacağım söylenmesine rağmen aradan 3 gün geçti ve halen ücret iadem yapılmadı. Lütfen bir an önce ücret iademi yapmanızı rica ediyorum. Ödemeyi yaptığım kartın belli bir hesap kesim ve son ödeme tarihi var ve bu süreyi geçirmek istemiyorum.

 • 11 Mart
  17:10

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık.

  Konu ile ilgili sizi tekrar arayacağız.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  09:22

  Sayın VOLKAN SÖZER;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@aktifbank.com.tr adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Aktif Bank Müşteri Hizmetleri