Aktif Bank Ödeme Yaptığım Halde Ödemem Sistemde Gözükmüyor.

Selman Ö. |

Passolig kredi kartıma 11.03.2015 tarihinde son ödemesine 5 gün olmasına rağmen tüm borcu kapsayan ödememi bankanın verdiği direktifler doğrultusunda Akbank ATM'si aracılığıyla yatırdım.

Sonrasında fark ettiğim üzere yatırdığım para hesabıma geçmemişti ve bankaya bunu bildirdiğimde dekontumla birlikte iletisim@passolig.com.tr'ye mail atmamı ve bunu bildirmemi söylediler. Talimatları harfiyen 13.03.2015 saat 01:08'de yerine getirdiğim halde ödeme hala hesabıma geçmedi ve alabildiğim tek cevap isteğiniz inceliyor oluyor. Dekontum da işlem numarası, hangi ATM'den yapıldığı,T.C Kimlik numaramın rakamları bulunduğu halde bir sonuç alamamış durumdayım. Şikayetçiyim!


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  15:16

  Müşterimiz ile 23/03/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mart
  10:28

  Sayın Özdoğan;

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Konu ile ilgili sizi tekrar arayacağız.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Selman Ö.
  18 Mart
  19:19

  Merhaba;

  Hala aynı ilgisizliği koruduğunuzu görüyorum. Konuyla ilgili yine önermiş olduğunuz şekilde sitenizin iletişim bölümünden şikayetimi tekrar dile getirdim.

  Bir çok müşteriniz olabilir ve bunları sıraya koymayı beceremiyor olabilirsiniz ama burada ödendiği halde ödenmemiş görünen ve son ödemesi geçmiş bir kredi kartı borcundan bahsediyoruz ve bu sizin için önemli olmayabilir ama müşterileriniz bizler için çok önemli bir konu çünkü sizinle yaşadığım bu problemden dolayı gelecek banka işlemlerimde problem yaşamak istemiyorum.

  Yukarıda bahsettiğim gibi ödediğim borcun ödenmedi gözükmesinden ve son ödeme tarihinin geçmesinden dolayı problem yaşamayacağımı, bunun bana yansıtılmayacağının garantisini de müşteri hizmetleriniz verememekte.

  Konuyla ilgili artık bir türlü gelmeyen şu "en kısa zamanda" mefhumun biran önce gelmesi dileğiyle ama verdiğiniz yanıt an itibariyle bana bir yarar sağlamıyor!

 • 18 Mart
  14:04

  Sayın Özdoğan;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletisim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri