16 Şubat 2013

Aktif 38 ÜniPaso Ücretsiz Değişim Yapılmıyor!

Aktif 38 Kayseride toplu taşıma biletlerinin satışını üstlenen firma. AktifBank ile bağlantıları var. Geçtiğimiz aylarda normal kartlar yerine kendilerinin dağıttığı kartlara geçilirse kartın kaybolma, çalınma, kırılma gibi durumlarda ücretsiz değiştirileceğini ilan edip şehir genelinde reklam yaptılar. O dönemde ilave ücret ödeyerek kendi öğrenci kartımı kapatıp Aktif38 in ÜniPaşo kartına geçiş yaptım.

Aldığım kartın manyetiğinin bozulması ve sık sık okumaması nedeniyle ofislerine giderek durumu ilettim. Kartımı ücret karşılığında değişeceklerini belirttiler. Durumu anlattığımda sözleşmenin değiştiğini artık ücretsiz değişim yapamadıklarını söylediler.

Kanber 698 Okunma

Cevaplar

  • Aktif Şehir Kartı Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba; Müşteri ile görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Aktif38

  • Kanber21 Şubat 2013

    aktif38 den bir yetkili bana dönerek kartımı bir kereliğine mahsus ve bana özel olarak ücretsiz değiştireceklerini söyledi. mevcut durumda ben sadece bir defa bu haktan yararlanabiliyorum, benim durumumda olan ve sikatetvar.com a sikayetini bildirmeyen diğer müşteriler ise değişim ücreti ödemeye devam ediyor. bu elbette çözüm değil. hakkımı hukuksal olarak aramak için imzaladığım sözleşmenin bir kopyasını istedim. işlem merkezindekiler bu talebimi pek kibarca karşılamadı. arayan yetkiliye de bu talebimi ilettim. konu ile ilgileneceklerini ve kısa süre içinde bana döneceklerini belirttiler. hala beklemekteyim

  • Aktif Şehir Kartı Temsilcisi20 Şubat 2013

    Merhaba; Müşteri ile görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Aktif38

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön