01 Nisan 2013

Aktif 38 Kartım Kapalı!

Kartımın kırık olmasından dolayı değiştirmemin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra üye işyerlerinden işlem yapmak için şifre almaya çalıştım. 27. 03. 2013 te şifre aldım, bankacıların yaptığı gibi bir sürü işlemden sonra aldığım şifremi kartımı bilet satış gişelerinden güncellemeden kullanamayacağımın daha sonra söylenmesi üzerine 28. 03. 2013 te güncelledim.

Bugün şifremi girmeme rağmen yine giremediğimden irtibat numarasından görüştüğümde öğrendiğim yarım saat önce otobüse bine bilmeme, kartıma paralar yükleye bilmeme rağmen kartımın kırık olduğundan kapalı olduğu söylendi :) Bu gibi hatalar hep sizde mi oluyor?

Osman 63 Okunma

Cevaplar

 • Osman 03 Nisan 2013

  Kartımı kullanabiliyorken şifre alabilmek için uğraştığımda kartımın sadece para yüklenip otobüse binilebilen, bir şekilde iptal edildiğini öğrendiğim kartım içinde dünya kadar para varken keyfi bir şekilde tamamen kapatıldı. OLAYI MAHKEMEYE TAŞIYACAĞIMDAN EMİN OLSUNLAR, ancak kendi içlerinde bu işi yapanı bulsunlarki olayı ona rücu edebilsinler. Kartımı iptal edenden bugün yeni aldığım kartın bedelini de alsınlar ki emin olsunlar o parayı da alacağım onlardan. Bankacılık yap aktifbank, ulaşım işini beceremiyorsun. KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ; şikayetleri hiç mi görmüyorsun, senin halkın parasıyla sefil oluyor, rezil oluyor.

 • Osman 02 Nisan 2013

  ne zaman görüştünüz :)

 • Osman 02 Nisan 2013

  neyi çözdünüz benimle, Nisan 1 şakası yaptınız, aradınız, 10 Tl verin yenisini alın dediniz, iki saat sonra bindim otobüse gittim, sabah binemedim, KARTIMI İPTAL ETTİNİZ içinde dünya kadar para varken ve kullanabiliyor iken. Kim etti, neden etti bulun, bulun ki mahkeme masraflarını ödettirin ona, hem mahkeme masraflarını, hemde 02.04.2013 te yeni aldığım karta ödediğim 10 TL ücreti ödettirin,

 • Aktif Şehir Kartı Temsilcisi01 Nisan 2013

  Merhaba; Müşteri ile görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Aktif38

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön