17 Ekim
#12796737

Aksu Çarşı Muhatap Bulamama!

0 212 412**0 45 / 444 2 565 numaralı telefona asla ulaşamıyorsunuz. . Şirinevler şubesinden alışveriş yaptım yapmaz olaydım. Satış yaparken yam yam gibiler insanı bırakmıyorlar. Mağazaya gidiyorum sevkiyat için görüşeceğim diyorlar sevkiyatçı arkadaş yok.


Nasıl bilgi alacağım cevap yok. B***bey mağaza müdürü olmak tüketicileri mağdur etmek değil kalıplaşmış kelimeleri kullanıp yollamak değil. Bir de ürünleri alırken dediler ki esenlerde de şubemiz var oradan taksit ödemesi yapabilir orayla da görüşebilirsiniz dediler. Şimdi kentsel dönüşüme giriyormuş Şirinevler şubesi ben taa Avcılar'daki şubeye gitmem gerekiyormuş. Sizin yalan dolan firmanızla bir daha alışveriş yapmak mı asla Allah soksun yerin dibine sizi. Bir insan bu kadar mı mağdur edilir?

Seher Seher 3.357 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seher19 Kasım

    Çağrı merkezinin bile cevap vermediği bir firma nereden bulaştım nereden aldım ürün. Şirinevler şubesi kapandı. Nereyle görüşeceğiz ne yapacağız hiçbir bilgi yok bir aydır ürünlerim teslim edilmesini bekliyorum. Kimseyle irtibat kuramıyoruz.Ne biçim bir firmasınız ne biçim çalışanlara sahipsiniz. Yazıklar olsun. Hakem Heyeti ile çözüme gideceğim artık. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Kesinlikle sırf çözüm sıfır memnuniyet. Yok olmalısınız. İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir işe yaramıyor.

Ziyaretçi Yorumları