10 Mayıs 2013 #1789791

Aksu Çarşı Kusurlu Çıkan Ürünlerin Değişimi!

11. 01. 2013 tarihinde Sefaköy/Küçükçekmece Aksu Çarşı Şubesinden Donat Vertu yatak odası takımı ve D502 A sürgülü dolap aldım. Teslim edilen ürünlerden Yatak odası Tk. nın gardolap aynası ve sürgü tokmağı paketlerden kırık çıktı. Kurulum yapan elamanlar bu hasarların taşınma esnasında meydana geldiğini 20 gün içinde değişimlerinin yapılacağını söyleyip tutanaklarını tuttular.


Aksu Çarşı Şubesi 2 defa keşif için elaman gönderdi. Geçen zaman zarfında bende defalarca şubeye gidip hatırlatmalarda bulundum. En son gidişimde (1 ay önce) Bölüm şefinin değiştiği evrakların karıştığı en kısa sürede problemin çözüleceği cevabını aldım. Ama halen ne arayan nede soran var.

Ahmet 236 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Haziran 2013

    Aksu Çarşı değişime getirdiği ürünü yine kırık olarak getirdi. Gerçi ambalajı açılmamıştı. ambalajı evimde açtılar gardolap kapağı aynası yine kırık çıktı Aldığım ürün markası donat mobilya idi..üzerinde 2009 AB kalite ödülü logosu olan ürün. Bekliyorum. Servis elamanlarının açmasıyla kapatması bir oldu ambalajı. maalesef 6'ncı ayda bitti..Şikayetvar sitesine teşekür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön