25 Ocak
#11495012

Aksu Çarşı Aksu Lüleburgaz Şubesi Müşteri Temsilcisi Tam Bir Fiyasko!

19.01.2019'da Lüleburgaz Aksu Çarşıdan fırınlı ocak aldık. Satış Temsilcisi satışı yaptı gönderdi. Hiçbir bilgilendirme yok. Cihazı 22.01.2019'da getiriyorlar, servisi siz arayacaksınız diyorlar.


Aksu Çarşı'yi arıyoruz, teknik servisi arayacaksınız diyorlar ama numara veren yok. Ben zar sor (kendi telefonlarını açmıyorlar, 444' lü numaradan ulaştım), satış temsilcisini istiyorum, kaba ve lakayıt konuşuyor, sinirlerim tepeme çıkmış satış esnasında montaj prosedürünü neden söylemediniz diyorum, ilk önce söyledim deyip sonra da bunu bilmeniz lazım, bu tarz satış yapan yerlerde müşteri teknik servisi arar diye cevap veriyor.


Teknik servis numarasını neden vermediniz diyorum, internetten bulun diyor. Bu nedir ya! Numarayı siz vereceksiniz dediğimde de vermiyorum numara falan deyip telefonu suratıma kapatıyor. Mağaza müdürü ile konuşmaya gittim. Mağaza müdürü zaten aynı yerden gelmiş, onun için o kadar normal ki çalışanının bu davranışı. Beni anladığını bile düşünmüyorum. Yazık, böyle insanlarla aynı vatandaşız. Ülkemizde kendi insanlarımız bizi mağdur etmek için çabalıyor. Profesyonellik sıfır. Eğitim sıfır. Evkur tarzı yerden asla alışveriş yapmayacağımı anladım. En güzeli ana bayiden alışveriş yapmak.

Ezgi Ezgi 5.699 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları