Aksigorta Bilgi Evrak Şikayetleri

(72 şikayet)

Özdenay'ın Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim Aksigorta. Hasar bedelini Cuma günü hesabıma yatırılacağını bildirdiler. Yanlış anlaşılmayı düzelttiler.
03 Ekim
Aksigorta

Keşke Aksigorta'dan sigorta yaptırmadan önce Sikayetvar'ı okusaydım. 07.09.2018 …

03 Ekim
Aksigorta

Hayata devam sigortası olan babamın vefatı üzerine aramama rağmen hiçbir müşteri temsilcisiyle görüşemiyorum. Evrakları gönderdim, durum hakkında bilgi verilmiyor. 5 gündür aramama rağmen 1 kez müşteri temsilci…

02 Ekim

Olcan'ın Teşekkür Mesajı

Sn... Esra a. Hanıma süreç hakkında yaptığı bilgilendirme için teşekkür ederim. Muhatap bulma ve iletişim konusunda ciddi sorun yaşadığım süreçte aslında gecikmenin Aksigorta'nın hizmet aldığı firmadan kaynaklandığını fark etmiş bulunmaktayım. Bu sebeple yaşanan gecikmeyi istisnai bir durum olarak değerlendiriyorum.
07 Eylül

Sinem'in Teşekkür Mesajı

Süreç sonuçlandı. Ak sigortaya teşekkürler. Özellikle de uzun yıllardır bizimle ilgilenen Halit Acar Bey'e.
04 Eylül

Erdem'in Teşekkür Mesajı

İlgilendiler, dönüş yaptılar. Maillerin tekrardan gönderilmeyeceğini söylediler. Ancak, problemin aşılıp aşılmadığı ileri ki günlerde netlik kazanacaktır. Merak ettiğim konu ise böylesi halledilebilecek bir problemi, daha önce iki kez kuruma ulaşmış olmama rağmen neden üzerine düşülmediği, illa şikayetvar.com üzerinden yapılan yazılı şikayete istinaden harekete geçilmiş olduğudur. Konunun benimle doğrudan ilgisi olmamasına rağmen çok kez telefon trafiği yaşadım. Bu konunun uzamadan halledilmesi gerekirdi. Yine de ilgilendikleri için sağ olsunlar. Şikayet edilmesine rağmen bu çabayı bile göstermeyen firmalar var.
03 Ağustos

Berna'nın Teşekkür Mesajı

Arayan bayan çok ilgiliydi teşekkürler
27 Temmuz
Aksigorta

11.07.2018 tarihinde 07*** plakalı aracımla maddi hasarlı trafik kazası yaptım. Aksigorta tarafından kaskolu aracımın onarımının yapılarak tarafıma teslimini isteğimi ilgili firmaya bildirdiğim halde sondaj çal…

24 Temmuz

Yasin'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Aksigorta
10 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön