22 Ocak 2014 #2250749

Aksigorta'nın Çalışanı eksperin Görüşünü Etkilemeye Çalışmış

Yaşadığım kazadan sonra, Aksigorta tarafından görevlendirilen exper, ikame aracını 4 gün uygun görmüştür. Bunun üzerine Aksigorta çağrı merkezini aradım, “aracım 3 gündür serviste, tamir edilmesi de 10 gün sürermiş, neden 4 gün araç veriyorsunuz?” diye sorduğumda, experinizi arayıp sorun dediler. Benim muhatabım exper değil, beni bilgilendirecek kişi sizsiniz dedim. Bu konuşmadan sonra telefonda görüştüğüm kişi, experi arayarak beni şikayet etmiş, experin görüşünü etkilemeye çalışmış olduğunu öğrendim. Bu davranış etik olmadığı gibi benim haklarımı arama girişimim cezalandırılmış, hasar dosyama 15 gün sonra yanıt verilmiştir. Çağrı merkezindeki çalışandan şikayetçiyim.

Caner 157 Okunma

Cevaplar

  • Caner26 Ocak 2014

    çözüm yok, kesinlikle bizim personelimiz böyle yapmaz diyorlar, bir de yalancı oldum.

  • Caner23 Ocak 2014

    bu sabah beni aradılar, aksigorta yetkilisi sandım, oysa tur asistten bir çalışanmış, yani aksigorta'nın hizmet aldığı firma. bana söyledikleri şu;"kesinlikle bizim experi arayıp sizi şikayet etmemiz söz konusu olamaz." peki benim aksigorta şirketini aradığımı exoer nasıl öğrenmiş diyorum, yanıt yok. aksigorta genel müdürlüğü, bir yetkili, neden benim sesimi duymuyor. tur asist bana ikame aracınız hazır diyor. benim derdim ikame araç değil. bu olay karşısında sessiz kalsak herkes mutlu olacakmış. adaleti kim sağlayacak bu olayda?

  • Aksigorta Temsilcisi22 Ocak 2014

    Kadriye Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 12860209 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön