03 Eylül 2013 #1990835

Aksigorta'nın Anlaşmalı Hastanesinde Doktor Yok!

Bel ağrısı dolayısıyla Ataköy Hastanesine 2 kere gitmeme rağmen ;hastanede doktor olmadığı nedeniyle geri çevrildim. Sonrasında Aksigorta müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şey yapamayacaklarını hastaneyle benim aramdaki sorun olduğunu ilettiler. Bende kendi imkanlarımla başka özel bir hastaneye ve doktora gittim.


Hiçbir işe yaramayan müşteri hizmeti ve destek hastalığımın daha ilerlemesine neden oldu ve bu gecikmeden ve gereksiz uğraşlardan dolayı 10 gün yatmak zorunda kaldım. Diğer özel doktor ve hastanelere verdiğim ücretleri de saymıyorum. Sigortanın bir fayda ve artısını görememiş oldum. Kendi cebimden ödeyerek kendi imkanlarımla sağlık hizmeti aldım.

Musa 214 Okunma

Cevaplar

  • Musa15 Eylül 2013

    Bu memnuniyetsizligimi belirttiğim günün sonrası beni arayan personel konuyla ilgilenecegini ve en kısa sürede dönüş gerceklestirecegini belirtti fakat aradan 10 gün geçti kimseden haber, dönüş yok, tekrar yazdiklarimin doğru olduğunu gördüm,artik sigorta sacmaligina ve Aksigorta hizmetine inanmıyorum..Teşekkürler diyorum sadece !!!

  • Aksigorta Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn. Musa Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12537320 veya Poliçe No: 41763686 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön