09 Mayıs 2013 #1788208

Aksigorta Yetkili Olmayan Serviste Onarım!

Yaptığım kaza sonrasında, aracımın onarımının, sigorta şirketim olan Aksigorta'dan, yetkili bir serviste yapılmasını rica ettim. Aradan 30 gün geçtikten sonra, Aksigorta, yetkili olmayan bir serviste yapılmasını, maliyet farkı olduğu sebebiyle diretmiştir. Poliçemde "aracın onarımı, Aksigorta anlaşmalı servislerinde veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılır" ibaresi yer almaktadır.


Bu net ifadeyi Aksigorta yetkilileri de bilmelerine rağmen, hukuki sürecin uzun olmasına katlanamayacağımı bildikleri için, beni zor duruma düşürerek aracımın yetkili olmayan serviste yapılmasında ısrar etmişler, rencide edici bir tavır sergilemişlerdir.

Tuğrul 246 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi14 Mayıs 2013

    "Sn. Tuğrul Ü. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Araç Uzlar Otomotive çekilmiş ve onarıma başlanmıştır.” Dosya No:12278846 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

  • Aksigorta Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn. Tuğrul U. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12278846 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön