16 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6212761

Aksigorta Uyuşmazlık Had Safhada!

Aracımın kırılan arka camını anlaşmalı olmayan bir camcıda Uğurlu Glass (Söğüt Cam Bostancı) değiştirdim, orijinal camının olmadığını ellerinde ithal cam olduğunu fiyatının da 1460 TL + KDV olduğunun bildirdiler ve değişimini istedim.


Ödemeyi kredi kartımdan yaptım ve Aksigorta'dan bu parayı talep etmek için hasar dosyasını açtım, expere faturayı camcı gönderdi. Fakat exper camcının bu malı aldığı alış faturasını istedi, camcı da alış faturasını vermedi. Bu durumda bana 782 TL ödeme çıktı ve kalan ödemeyi ben cebimden karşıladım.


Bu durumun incelenmesine ve zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Benim kalan ödemem eğer bu cam faturasız olarak ülkeye veya camcıya giriş yapıldıysa mali açıdan araştırılmalı ve gereğinin yapılması gerekir. Fakat camcı ve Aksigorta arasında kalan bir mağdur olarak zararımın karşılanmasını talep ediyorum.

Atilla 494 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Sn. Atilla P. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Dosyada eksper raporuna istinaden işlem yapılmış olup takılan orijinal olmayan camın piyasa koşullarındaki fiyatının baz alındığı gözükmektedir.” Dosya No:14485594 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sn. Atilla P. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14485594 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler