30 Ağustos 2013 #1985457

Aksigorta Ticari Aracımı Uzun Süre Servisten Çıkaramadı!

Aracımla 25.07.2013 tarihinde bir kaza yaptım. Aracımın tamir edilebileceğini bildirdiler; fakat yetkili servis tarafından değil kaskonun bulduğu yetkili olmayan bir serviste yaptırmak istediler. Buna karşı çıkmam üzerine yetkili servise gönderirdi. Bu süre zarfında 36 gün geçti ve hala aracımın teslim süresinin 10 gün olduğunu söylediler.


Bu sürenin daha da uzaması ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Aracım ticari araç olduğundan yerine başka bir araç teslim etmediler. Poliçemde olmamasını kabul edebilirim; fakat bir ticari aracın bu kadar uzun süre tutulması makul kabul edilemez . Uğradığım maddi zararda benim açımdan az bir miktar değildir.

Osman 235 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn. Osman Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12520117 veya Poliçe No: 39217610 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön