12 Şubat 2013

Aksigorta Sağlık Hastane Masrafını Karşılamıyor!

11. 02. 2013 tarihinde eşimin elleri sarılaştı şikayeti ile Pendik Bölge Hastanesine gittiğimizde doktor kan analizi istedi . Analizde ek olarak Hepatit B ve Hepatit C testi de istedi ( haklı olarak )
Ama Aksigorta bu testler için provizyon vermedi.


İlk defa özel sağlık sigortası kullanmıyorum ve bu testi daha önceki sigorta şirketimde rahatlıkla provizyon alarak kendim için yaptırmıştım . Bana yapılan açıklama ise çok ilginçti , gerçekten hastalık varsa ödeyeceklermiş ama hastalık yoksa ödemeyeceklermiş . Açıkcası Aksigorta dan memnun olmadım .

Ertuğrul 213 Okunma

Cevaplar

 • Ertuğrul17 Nisan 2013

  zaten ay sonunda iptal ediyorum..

 • Aksigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın sigortalımız, Tarafınıza aktarılan bilgiler düzenlenmiş olan sigorta poliçenizin şartlarına dayanarak aktarılan bilgilerdir. Poliçe, imzalanan bir sözleşme niteliğindedir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

 • Ertuğrul19 Şubat 2013

  Geri dönüş yaptı Aksigorta Tekrar belirttiler. Hasta olmamız gerekiyormuş Hasta değilsek ödeme yapmıyorlarmış Sabancı grubu çalışanı olmama rağmen böyle yapıyorlarsa , artık gerisini düşünemiyorum Memnuniyet sıralamasında en son sırada olduğunu düşündüğüm bir firma. Eşimin sigortasını iptal edeceğim.

 • Ertuğrul19 Şubat 2013

  Akisgorta firması hasta değilseniz kan ücretlerini karşılamıyor Hasta olmanız gerekiyormuş. Diğer firmalardan farklı bir yaklaşımları var Konu hakkında firma geri dönüş yapacağını da söyleyip yapmadı. kendim ulaştım , ama yine de kabul etmediler. Elleri sarı olan bir insan doktora gittiği zaman , önce aksigortayı aramalı , hepatit testlerini yaptırabilir miyiz diye sormalı..Onlar da hasta çıkarsanız öderiz analizi diyebiliyorlar. Başıma geldi biliyorum .

 • Aksigorta Temsilcisi12 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Poliçe No: 42330637 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön