05 Ocak
Yorum Yap
#9985186

Aksigorta Resmen Oyalıyor!

Akbank (Aksigorta) oyalıyor. Kredi kartıma işsizlik sigortası yaptırmıştım yaklaşık 3 sene önce bu yılbaşında işten çıkarıldım. Tabi ki hemen sigorta şirketini bilgilendirdim çünkü gelecek olan ekstreyi ödeyecek param yok.


Bir de sigortam varken niye kullanmayayım. Bana hemen 14--296 numaralı dosyayı oluşturdular. Dosyada eksik evrak varmış bilgilendirmediler.


Ben arayıp durum sorgulayınca ortaya çıktı iş. Kredi kartımın son ödeme tarihi 09/01/2018 olduğundan beni oyalayıp duruyorlar. Şimdi de sistemleri cevap vermiyormuş. 5 gün içinde dosya sonuçlanmazsa kredi kartımı ödemediğim için sicilim bozulacak. Durumun ivedi şekilde çözülmesini istiyorum.

Alp 1.131 Okunma

Cevaplar

  • Alp'ın Teşekkür Mesajı18 Ocak

    İlgi ve alakası için özelikle Ceylan Hanıma çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

  • Aksigorta Temsilcisi10 Ocak

    Sn. Alp N. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şu an dosyada eksik bir evrak bulunmamaktadır. 30 günlük bekleme süresi sonunda dosya incelemesi tamamlanacaktır.” Dosya No: 14878296 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi05 Ocak

    Sn. Alp N. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14878296 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler