15 Nisan 2013 #1743661

Aksigorta Poliçemin İptalini İstiyorum!

Aksigorta ile ilgili olarak sitede yer alan şikayetler doğrultusunda çok yanlış bir poliçeyi yaptırmış olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Yüksek limitli kredi kartımı işsizlik teminatı kapsamında olması için sigortalatmıştım fakat okuduğum şikayetlerde bir çok mağdur türlü sebeplerle ödeme alamadıklarını beyan etmekteler.


Bu beyanlar çerçevesinde yapılan alışverişlerin faturaların ibrazı istenmekte ve hakkın kötüye kullanılması maddesiyle ödemeler yapılmamaktadır. Sigortamı yaptırırken ekstrem de mevcut bulunan yüklü alışverişlerin kapsam dışında yer almasından haraketle bilgi vermeden poliçe hazırlandığı için primlerimin iade edilip poliçemin iptalini rica ediyorum.

Rıdvan 118 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn. Rıdvan K. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Sigortalımız ile telefonda görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır..” Poliçe No: 42189833 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön