31 Mart 2014

Aksigorta Personeli Yanılttı

0216-9120505 no ile F** D** adlı bir kişi tarafından arandım. Öncesinde de 3-4 kez başka kişiler tarafından arandım. Kasım 2012 tarihinde telefonla onay verdiğimi söyleyip, ferdi kaza sigortası yaptırdıklarını söylediler. Kendilerince 1 yıl dolunca uzatmışlar. Şimdi de kapatmak için ücret talep ediyorlar.


Aksigorta, gerçek sigorta şirketleri böyle insanları aranızda nasıl barındıyorsunuz? Neymiş istemediğimi söylediğim poliçeyi göndereceklermiş. Haciz getireceklermiş. Islak imzalı hiç bir belge imzalamadım. Yasalara göre ıslak imza vermediğiniz hiç bir poliçe için böyle hakları yokmuş.

Yağmur 316 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi31 Mart 2014

    Sn. Yağmur A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Müşterimiz ile görüşülerek çözüm kaynaklı yönlendirme sağlanmıştır.” Konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön