28 Eylül 2018
Yorum Yap
#10960074

Aksigorta Ödenmeyen Hasar!

Haziran ayında benim yaptığım bir hata sonucu apartmanın giriş kapısına çarptım. Trafik sigortamın ödeyeceği için hasar dosyası açtırdık eksper geldi. Kapıyı yaptırın işlemleri yaptım ödenecek dedi 9. Ay oldu dosya durumuna baktım red olmuş zor durumda bıraktılar arıyorum kimseye ulaşamıyorum.

Sultan Sultan 671 Okunma

Cevaplar

 • Sultan'ın Teşekkür Mesajı16 Ekim 2018

  Aksigorta Müşteri İlişkileri Yetkilisi Esra (kaya) Hanım sayesinde hasarım ödeniyor. İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Benim yerime kendini koyarak davrandı hep bir çözüm buldu. Esra Hanım gibi insanlarla çalıştığı sürece tercihim yine Aksigorta olacaktır.

 • Aksigorta Temsilcisi16 Ekim 2018

  Sn.Sultan K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Sigortalımızın ödemesi onaylanmıştır. Dosya :15029645 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

 • Sultan05 Ekim 2018

  4 Haziran 2018 tarihinde aracımla otoparktan çıkarken apartmanın otopark kapısına çarptım. Hasar dosyası açtık dosya numarası:15029645 eksper atandı geldi baktı ödenecek dedi daha sonra Elle tutulan tutanak var polis tutanağı yok diye hasarımı ödemeyip beni mağdur ettiler Polis sadece ölüm ve yaralamalı kazalarda geldiğini en iyi sigorta şirketleri biliyor. Hasarımın ödenmesi için ölmem ya da yaralanmam mı gerekli neden mağdur bırakılıyorum. Sigorta şirketi tarafından anlamıyorum. Apartman yönetimi haklı olarak parası istiyor Şehit eşiyim kızımın okul masraflarına ayırdığım paramı vereceğim. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

 • Aksigorta Temsilcisi28 Eylül 2018

  Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler