20 Mayıs 2014

Aksigorta Ödemeyi Yapmadı

Aksigorta'dan şikayetim üzerine geri dönüldü ve mevzuattan bahsedildi. Poliçedeki fıtık hastalığının doğuştan olduğu ve paranın ödenmeyeceğinden bahsedildi. Zaten bu cevabı alacağımı biliyordum, gerek yoktu geri dönülmeye . Tatmin edici bir cevap verilemedi, sorularım cevapsız kaldı.

Ben zaten paramı ödeyip 8 yaşındaki oğlumu ameliyat yaptırdım ve ağrılarından kurtardım (Asigorta'ya göre 8 yıldır doğuştan hasta olan oğluma acı çektirdim. Ben sigortadan para almak için sadist bir babayım ya) Şu gerçek bir kez daha onandı ki; özel sağlık sigortaları tamamen gerçek dışı ve kandırmaca. Sayfalarca şeye imza atıyorsunuz, ihtiyacınız olduğunda onu karşılamıyor, bunu karşılamıyor deniliyor.

Recep 593 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi20 Mayıs 2014

    "Sn. Recep K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 46830209 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön