12 Eylül 2013 #2009172

Aksigorta Ödemeyi Hesabıma Yapmıyor!

Aracımla 31 Temmuz 2013' te büyük bir kaza yaptım. Arabanın perte çıkarılmasına karar verildi. Uzun işlemler sonrasında daha yeni ödeme günü verildi. Ancak Aksigorta hiçbir şeyi kolaylaştırmıyor. Bana dosya açılırken vs. hiçbir şekilde ödemeyi isteyeceğim hesap sorulmadı.
Sadece 2 hafta öncesinde exper beni arayarak IBAN numaramı aldı. Ancak yine bana hiçbir şey sorulmadan ödeme şekli olarak Akbank Havuz diye bir şey belirlenmiş.


Benim hesabım İş Bankasında . Aksigorta'yı aradığımda IBAN belirtilmediği için kendilerinin böyle bir ödeme şekli belirlediklerini ve ödeme onayı alındığı için , bunu değiştiremeyeceklerini söylediler. Ödemenin İş Bankası'nda kendi hesabıma yapılmasını talep ediyorum!

Sibel 140 Okunma

Cevaplar

  • Sibel25 Eylül 2013

    tüm süreçte ödeme için kendi IBAN numarma hiç istenmedi. Şikayetten sonra biraz geç geri dönüldü ve zaten çok gecikmiş olan! ödeme gününün dahada gecikebileceği söylendiği için kabul etmedim. Yİnede ilginize teşekkürler..

  • Aksigorta Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn. Sibel C. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İş Bankası hesabınıza talep etmiş olduğunuz ödemeye istinaden dosyanızın içerisinde IBAN no bulunmamaktadır. Ödeme günü değişerek IBAN a ödeme yapılabileceği bilgisi tarafınıza iletilmiş olup Akbank Havuz Hesabında kalması uygun görülmüştür. ” Dosya No:12534349 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn. Sibel C. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12534349 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön