22 Nisan 2013 #1757559

Aksigorta Ödeme Yapmıyor!

2012 yazında bir kaza yaptık alkol raporu da aldım kaza tutanağıda tuttuk düz yolda giderken bir çukura girdim ve ön iki hava yastığı patladı. Firmayı mahkemeye verdik ama anladıkki alttan darbe diye açılmış bizde kaskoya başvurduk.


Gönderdikleri eksper aracı incelemeden ( serviste sordum ne yaptı diye aracı kaldırmamışlar bile havaya) olumsuz rapor verdiler. Ben kaskoya ne diye para ödüyorum ve hala ödemeye devam ediyorum hata benden kaynaklı olsun olmasın aracımı yapmak zorundasınız.


2012 yazından beri durum böyle.Adanaya itiraz et diyorlar bir telefon numaraları bile yok. Olan tek bir mail adamlar cevap bile vermiyorlar zaten. Mahkemede görüşeceğiz anlaşılan.

Mehmet 175 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Mayıs 2013

    En kısa sürede dönüş yapılacaktır dediğiniz aradan 20 gün geçmesine rağmen hala aramamanız mı. Ne kadar da müşteriyi düşünen bir camiasınız ilginç bir yaklaşımınız var.

  • Aksigorta Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn. Mehmet Salih K. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12073235 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön