21 Mart 2013 #1699371

Aksigorta Ödeme Yapmıyor!

02 Şubat 2013 tarihinde trafik kazası yaptım. BMW marka otomobilim kaza sonrası Antalya Kosifler yetkili servisine götürüldü. 04 Şubat tarihinde çalıştığım sigorta firmasının bilgisi dahilinde aracıma müdahale edildi. 01 Mart tarihinde ise faturası kesildi.


Fatura tutarı olan 13 bin 720 TL'lik rakam Aksigorta tarafından 21 gündür ödenmediği gibi Kosifler'in işçilik oranının yüksek olduğu bahanesi ile 10 bin 850 TL ödeme yapılabileceği iletiliyor! Yaklaşık 13 senedir Aksigorta'ya kasko ödemesi yapıyorum.


Beni içine düşürdükleri bu durumdan ötürü aracımı Kosifler'den alamıyorum. Mağduriyetim, araçsız kalmam ise cabası. Bu nedenle Aksigorta firmasından şikayetim var!

Şükrü 183 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü25 Mart 2013

  Yarın 14.30'da Merkez Ofisimde Avukatımla beraber gazetecilere basın toplantısı düzenleyerek ak Sigortanın tarafıma yaptıklarını basınla paylaşacağım

 • Şükrü22 Mart 2013

  boyle sıgortacılık olmaz ılk defa boyle bır sey duyuyorum aranızdakı anlasmazlıktan mağduriyeti ben yaşıyorum. 23 gündür aracımın tamiratı bittiği halde aracımı alamamaktayım: Bundan böyle sizinle YASAL HAKLARIMI kullanacağım.Teslim alamadığım aracım için yasal hakkım olan bütün alacaklarım için de davacı olacağımı bildiririm. Servisle Sigortanız arasındaki sorunlarınız bir müşteriniz olarak ben ilgilendirmez. İyi günler.

 • Aksigorta Temsilcisi21 Mart 2013

  "Sayın Yetkili, Dosya No : 12106532 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “Eksper raporu ile servis faturası arasında sistem parça fiyatlarından ve işcilik ücretlerinden kaynaklanan KDv hariç fiyat farkı bulunmaktadır.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

 • Şükrü21 Mart 2013

  haklarımı yasal yoldan arayacagım.

 • Aksigorta Temsilcisi21 Mart 2013

  "Sayın Yetkili, Dosya No: 12106532 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

 • Aksigorta Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Dosya No: 12106532 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön