12 Temmuz 2013

Aksigorta Ödeme Yapmamak İçin Oyalıyor!

Kredi kartıma Aksigorta'dan işsizlik sigortası yaptırmıştım. Risk gerçekleşmesi halinde ödeneceği söylendi . Ancak riskin gerçekleşmesinden bu yana , tam 50 gün oldu hala bir sonuç yok. Gerekli olan tüm evraklarımı 20 gün önce verdim . Üstüne 2 defada telefonla aradım .

48 saat içerisinde geri dönüş yapılacak denildi. Ancak hiçbir şekilde geri dönende olmadı. Evrak eksik denildi . Halbuki tüm evraklarımı gönderdim . Eksiksiz olarak - ki gönderdiğim evrakların fotokopilerinide almıştım Allah'tan.

Yılmaz 137 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz16 Temmuz 2013

    Şikayetim yayınlandıktan yarım saat sonra beni arayan yetkili 48 saat içerisinde dönüş yapılacağını söyledi ancak kaç gün oldu hala dönen bilgi veren yok. Bravo AKSİGORTA,müşteriyi UYUTMAYA DEVAM !!!

  • Aksigorta Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sn. Yılmaz T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No:12458028 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön