01 Nisan 2013 #1717622

Aksigorta Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Reddi!

12155015 dosya numaralı kredi kartı işsizlik sigortasını red sebeplerini işten kendi hatamla çıkarılmış olduğunu söyleyerek reddeden Aksigortya iş-kurdan aldığım işten ne sebeple çıkarıldığımı gösteren Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olan belgeleri almış olup bana 20 gündür geri dönüş yapmamışlardır.


Bu belgelerde ne sebeple işten çıkarıldığım iş-kurdan işten hatalı sebeple çıkarılmış olsam işsizlik maaşı alamam 20 gündür sürekli telefonla aramama ve 7298193 maillerini atmış olmama rağmen bana mail yada telefonla bir cevap verilmemiştir. Hukuki inceleme süresi hakkında bilgi vermeyip insanların güvenini sarsan burada da görüyorum ki çoğu müşterisine aynı şeyi yapmaktadır. kanunlar unutulmamalı.

Fatma 1.231 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi02 Nisan 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12155015 Konu Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Sigortalımıza konu hakkında sözlü bilgi verilmiş olup Bölge Müdürlüğümüzün cevabını aşağıda bilginize sunarız. “İşveren fesih bildiriminde iş akdinin şirketi maddi zarara uğratmak ve güvenini kötüye kullanmak sebeplerinden fesih edildiği ve sigortalının da bunu kabul ettiğini beyan ettiğini ve imzaladığını görmekteyiz. Bu durum genel şartlar 3.1.2.c (Sigortalının iş sözleşmesinin işveren tarafından ilgili mevzuata göre haklı nedenlerle feshedilmesi.) maddesine göre teminat dışı olup herhangi bir devlet ya da özel kurumdan maaş alıyor olması ne yazık ki sonucu değiştirmemektedir. Dosyanın reddinin devam ettiğini üzülerek bildiririz.” Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Hizmet Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü"

  • Fatma01 Nisan 2013

    Size yollanılan 7298193 ,7298202 ,7315391 mailerine ve buradan atmiş. Olduğum sikayet' e cevap bumu dur.Sevgili ak sigorta ne kadar beklemem gerektiği konusunda bilgi istiyorum .O DEDİĞİNİZ ADRESLERE MAİL ALMIŞ BULUNUYORUM NE KADAR BEKLEMEM KONUSUNDA BİLGİ İSTİYORUM.LÜTFEN.ACİL.bu mailimde yazan konuya cevap atın başka şeye değil.lütfen.

  • Aksigorta Temsilcisi01 Nisan 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No:12155015 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön