25 Mart 2013

Aksigorta Kaza Tutanağı 2 Ay Sona Red Oldu!

Yaklaşık 1, 5-2 ay önce park halindeki aracıma Aksigorta lı bir aracın vurması üzerine, kazayı yapan sürücü karşı taraf vurduğunu beyan ederek karşılıklı tutanak tutup, polis çağırmadan anlaştık. Aracımı tamir ettirmek üzere servise götürdüm ve önce sigortadan cevap gelmesi için beklememizi önerdiler.


Aksigorta'nın eksperini 1 ay civarında olay yeri incelemesi yapması içn bekledik. Ve hatta olay yerini görmek için beni aracımla birlikte olay yerine çağırdı. Saatlerimi günlerimi bu kaza için harcadım. şahitlerim olmasına ve kazayı yapan kişi kabul etmesine rağmen, kaza tutanağını Aksigorta kabul etmedi. Mağdurum. Şahitlerim ile birlikte mahkemeye başvuracağım.

Orhan 109 Okunma

Cevaplar

  • Orhan26 Aralık 2014

    Yazılı veya herhangi bir yolla dönüş olmadı... Beklemiyorum da zaten. Geçmiş olsun.

  • Orhan26 Aralık 2014

    Herhangi bir çözüme ulaşmamış, ilgisiz adaletsiz bir firma

  • Aksigorta Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Dosya No: 12109089 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön