01 Kasım 2014

Aksigorta Kaza Anında Oluşan Tampon Hasarımı Karşılamıyor!

1349***0 dosya no'lu hasarda oluşan tampon masrafını full kasko yaptırmış olamama rağmen karşılanmıyor. Bahane olarak da aracıma Fabrika çıkışında takılan spor tampon (çift egzoz çıkışlı) kasko kapsamına girmediği gibi bir sebepten bahsediliyor.


Kasko yapılırken bu araca bakarak inceleyerek yapan M*** A***konuyla ilgili bilgisinin olmadığını belirtiyor. Bu konuyu sizler bilmeyeceksiniz de kim bilecek kim kasko yapılırken bilgilendirecek bizleri?


Aracım 2 hafta geçmesine rağmen serviste yatıyor. Konuyla ilgili herhangi bir çözüm üretilmiyor. Çözümün olması için benden 1250 TL gibi bir rakam isteniyor. Konunun acilen çözüme ulaştırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Şevket 753 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sn. Şevket E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talep İncelenmiş olup aracın arka tampon spoylerinin orjinal olmadığı tespit edilmiştir. İnternet üzerinden aracın orjinal modelleri araştırılmıştır. Poliçe de aksesuar (tampon spoyler) teminatı bulunmamaktadır. Arka tampon spoylerinin aksesuar olduğuna dair bilgi teyidi aşağıda yer alan internet adresinden tespit edilmiştir: http://www.enrikoaliberti.com/oto/aksesuar.asp?AracID=13” Dosya No:13493380 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merk27ezi: 444 27

  • Aksigorta Temsilcisi01 Kasım 2014

    Sn. Şevket E. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 13493380ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merk27ezi: 444 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön