23 Eylül 2013 #2026198

Aksigorta Kasko Değerini Alamıyorum!

Aksigorta'ya mesaj yazmama rağmen ısrarla ilgisizlik devam etmektedir. Nedeninin ne olduğunu anlayamıyorum, 1 ayı geçti. Yasal süreç dolmasına rağmen ilgilenmiyorlar. Pert olan aracımın kasko değerini alamıyorum, alamadığım gibi yetkili kimseyle de görüşemiyorum. Trafik kazasında herhangi bir kusurum ve hatam olmamasına rağmen mağdurum.


Kazada hatalı ve kusurlu olan kişiler 2003 model 12.000 TL değerindeki Aksa sigortaya sahip poliçelerinden 12.000 TL'lik araçlarının değerinin tamamını aldılar. Ben 2011 model aracımın kasko değerini Aksa sigorta dan alacağım halde Aksigorta neden sorun yaratıyor, anlamış değilim. Ben Aksigorta müşterisi olmama rağmen 33 gündür mağduriyet yaşıyorum.

Mesut 207 Okunma

Cevaplar

  • Mesut25 Eylül 2013

    Tüm bilgilerimi ilettim,cevap olarak arandığım yazıyor.Fakat beni kimse aramadı.Telefonum sürekli açık,poliçe bilgilerimi daha önceki maillerimde gönderdim.Ak sigorta tarafından telefonla dönüş yapılmadı.'Hassasiyetle değerlendirmeye aldık' deniliyor ama ortada böyle bir karşılık yok.

  • Aksigorta Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn. Mesut İ. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konu ile ilişkili konuya dair müşterimiz arandı ancak cevap verilmedi. Poliçe bilgileri iletmeniz durumunda en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön