18 Ekim 2016

Aksigorta İşsizlik Sigortası Yaptırdım Ödeme Eksik Yapıldı

Akbank Aksigorta'dan işsizlik durumlarına karşı kredi kartı sigortası yaptırdım kredi kartlarımın limiti 25.300 TL idi. Bana işsiz kalmam durumunda kart borcumun ödeneceği söylendi. 1.5 sene çalıştığım iş yerim ekonomik nedenlerden dolayı 30 Mayıs 2016'da beni işten çıkardılar. Bu durumu Aksigorta yetkililerine söyledim. Benden istedikleri her türlü evrakı hazırlayıp kendilerine gönderdim 19 Temmuz 2016'da bana hasar dosyamın 6,558.90 TL ile gerçekleştiğini söylediler yani beni mağdur ettiler.

Durumu kendilerine sorduğumda benden yapmış olduğum alışveriş faturalarını göndermemi istediler. Aksi takdirde sonucun bu olacağını, yapmış olduğum bazı alışverişlerin faturasını bulup kendilerine gönderdim dosyamın tekrardan incelenmesini talep ettim. Herhangi bir dönüş olmayınca kendilerini aradım. Durumu sorduğumda yapmış olduğum harcamanın normal süreçte olmadığını söylediler. Değerlendirme yapmadılar!

Celalettin 1.152 Okunma

Cevaplar

  • Celalettin19 Ekim 2016

    bırakın 3 gün ara ile alışveriş yapmayı bu ihtiyaç meselesi, iHTİYAÇ varsa anıda yapılan online alışverişler, iSTER amerika ister çin yapılmıyor mu, çİNDEN yapılan siparişler eve teslim gelmiyor mu ki siz ürünlerini almış olduğum İstanbul ve Mardin firmalarına olağan dışı diyorsunuz. yani kart sahibi ikame ettiği yerden mi alışveriş yapar diyorsunuz bu bahsetmiş olduğunuz saçmalığın açıklaması bu mu diyorsunuz eğer öyleyse bu açıklamanızdan ötürü sizlere teşekkür rediyorum benim gibi insanlara durumu açıklamanızdan ötürü!.

  • Aksigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sn. Celalettin D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Sigortalının harcamaları kontrol edildiğinde 3 gün ara ile 8.000 ve 3.000.-TL olarak yapılan İstanbul ve Mardin harcamaları olağan harcama olmadığından teminat dışı olarak değerlendirilmiştir. ” Dosya No: 14469429 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Aksigorta Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sn. Celalettin. D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 14469429 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön