10 Nisan 2013 #1735252

Aksigorta İşsizlik Paramı Vermiyor!

Akbankın axess kredi kartına bağlı kredi kartı işsizlik sigortam mevcut. 20.03.13 tarihinde çalıştığım kurum tarafından işten çıkarıldım. Kredi kartı işsizlik sigortası kapsamında Aksigortaya kredi kartı borçlarımın kapatılması için başvuru yaptım. Benden çeşitli evraklar istediler. Evrakları tamamladım ve gönderdim.


Sonucu öğrenmek için aradım. Sonucun olumsuz olduğunu yani borçlarımın ödenemeyeceğini öğrendim. Sebebini sorduğumda bir sebep öne sürdüler.Son ekstrem de borç ve taksitler görünmüyor dediler. 3 aylık ekstre istediler ve her ekstrem de taksitler ve borçlar görünmektedir. İnternet sitelerinde taksitli alışverişler de dahil tüm borç ödenir şeklinde ibare bulunmaktadır.

Mahmut 175 Okunma

Cevaplar

 • Aksigorta Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn. Mahmut Onur U. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili Bölge Müdürlüğümüz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “12277621 nolu dosya için gondermiş olduğunuz evraklar tarafımıza ulaşmış olup. Dosyanızın bekleme süresi 20.04.2013 tarihinde dolacaktır. Dosyanız ile ilgili 20.04.2013 tarihinden sonra bilgi almanızı rica ederiz.” Dosya : 12277621 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

 • Mahmut16 Nisan 2013

  Bu firmayı önceden de şikayet etmiştim. Şikayetimden bir gün sonra aradılar. Bu yüzden bu siteye teşekkür ederim. Benden birkaç evrak istediler o evrakları gönderdim. Fakat ne yazık ki aynı tutumu devam ettiriyorlar. Konu hakkında olumlu veya olumsuz veya ne zaman sonuçlanacak hiçbir bilgi vermiyorlar. Ben en azından bir bilgi istiyorum.

 • Mahmut10 Nisan 2013

  Bana müşteriler aranıp bilgilendirme yapılmıyor diye 444 27 27 nolu telefondan bir arkadaş bilgi verdi. Fakat az önce bu numaradan arandım ve bilgilendirildim. İlla bu şekilde şikayet mi etmemiz gerekiyor. Ne yazıkki bu güne kadar hiçbir ilgi alaka göremedim kurumunuzdan. Umarım bundan sonra değişir.

 • Aksigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sn. Mahmut Onur U. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ilgili birimler tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “.Sgk hizmet dökümü ve yine SGK’dan alınacak işten ayrılış bildirgesi ibraz edildiği takdirde dosya sonuçlandırılacaktır.” 40838950 ile ilişkili konuya dair bilgi müşterimize sözlü olarak da iletilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 nolu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

 • Aksigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sn. Mahmut Onur U. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuyu değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Poliçe No 40838950 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-posta adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Aksigorta Hizmet Merkezi'ne iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön