18 Şubat 2013 #1637835

Aksigorta İşlemlerde Çok Yavaş!

12117607 nolu hasar dosyası ile 07 Şubat tarihinde adıma bir dosya açıldı. Yetkili servise tüm evrakları teslim etmeme rağmen hala evrak bekleniyor diye bekletilmekteyim. Aksigorta müşteri hizmetlerini, eksperi, araç servisini, sigorta acentemi yani her yeri aradım herkes bir evrak bekliyor ama kimin ne beklediğini kimse bilmiyor.


Öğrensem neyin beklendiğini Aksigorta genel merkezine elden götürüp teslim edeceğim. Bir önceki hasarım da da aynı şey başıma geldi.Kalite anlayışınıza bayılıyorum .

Ayhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan19 Şubat 2013

    Bir haftadır sitenizin şikayet bölümüne hiç birşey yazılamıyor,sürekli hata veriyor, önce bir sitenizi kontrol edin sonra cevap yazın AKSİGORTA.

  • Aksigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    "Sayın Yetkili, Dosya No: 12117607 Konu ilgili Bölge Müdürlüğüne aktarılmış olup değerlendirme sonucu sitenize yazılı olarak iletilecektir. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.aksigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 27 27 no’lu telefondan Hizmet Merkezi’mize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön