05 Eylül 2013

Aksigorta İkame Araç Vermiyor!

03VE** araç plakalı aracın sahibinin kardeşiyim. Aracımız 1 hafta önce ablam tarafından kaza yaptı ve takriben 7 gün boyunca serviste kalacak. Sizlere sormak isterim insanları mağdur etmede bu kadar başarılı olacağınızı bilseydim, emin olun aracımı sizden kasko yaptırmazdım.


İnsanların özel durumlarını sorgulamadan, bu insanın aracı olmaz ise ne yapar ne eder demeden araç çekici ile çekilmedi . Size onun için araç tahsis etmiyoruzu o kadar basit söylüyorsunuz ki . Bu söylemde müşteri memnuniyeti değil , müşteri memnuniyetsizliği oluşturuyorsunuz. Sizden ricam eğer büyük firma olmak istiyorsunuz önce kendinizi müşterinizin yerine koyun lütfen. Aksigorta çok kötü bir firmasınız.

Harun 336 Okunma

Cevaplar

 • Harun28 Eylül 2013

  Çok kötü ve şu tarih itibariyle unuttuğum ve unutturacağım bir firmasınız.

 • Harun28 Eylül 2013

  Kusura bakmayında hiç hassasiyetle davranmadınız aksine sorunu çözmemek için elinizden geleni yaptınız unutmayın bir müşteri memnuniyetsizliği 1000 müşteri memnuniyetsizliğidir.

 • Harun06 Eylül 2013

  Umarım dönersiniz fakat iş işten geçtikten sonra ve müşterinizi kırdıktan sonra ne diyeceksiniz bilmiyorum...bence bunu önceden düşünecektiniz...

 • Aksigorta Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn. Harun A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12587963 veya Poliçe No: 40194509 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön